Bewerbung.Jobs

MECHANIK SAMOCHODOWÓW CIĘŻAROWYCH (m/k) praca na pełny etat

Ansprechpartner
Adam Kukla
Geschäftsstellenleiter
+48 71 366 60 81
info@walterfachkraft.pl

Persönliche Angaben

Dokumente

upload

Lebenslauf hochladen

oder reinziehen

Wien
Festanstellung (Zeitarbeit)
Automotive

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to

niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie

Niemiec, Austrii oraz Polski. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do

grona naszych fachowców.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (m / k)

Miejsce pracy:

Bürs - Austria

Oferta

Benefity

Obowiązki

Wymagania

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

Tel.  + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie

danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady

(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w

związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu

takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie

oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu

danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia